Dlaczego panuje przekonanie, ze fani muzyki metalowej sie nie myja?

Dlaczego panuje przekonanie, ze fani muzyki metalowej sie nie myja?

IPod nano 5. generacji 16GB Na sprzedaż - Once Again Jabłko nie zawodzi

Szukasz iPod nano 5. generacji 16GB na sprzedaż?

Wielki, bo w tym artykule podkreślono niektóre niesamowite nowe funkcje 5. generacji iPod Nano i mówi dokładnie, gdzie można kupić.

Nie będziesz rozczarowany z iPod nano 5. generacji 16GB na sprzedaż.

Oto pięć z nowych funkcji prawdziwa szybko:

domeny za darmo

Wbudowana kamera wideo

Genius Mixer

Radio Tuner FM

Voice Over

Krokomierz

Teraz trochę więcej szczegółów na temat tych funkcji:

Wbudowana kamera pozwala nagrywać wideo i łatwo dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem poczty elektronicznej lub YouTube. Po podłączeniu iPoda nano do komputera Mac, iPhoto otwiera i synchronizuje pliki wideo do komputera. Jeśli używasz komputera można użyć oprogramowania fotograficznego zrobić to samo.

Genius Mixes cechą jest genialna. Przeszukuje i koreluje wszystkich swoich ulubionych piosenek i zestawia je do listy odtwarzania. Synchronizując Nano z biblioteki iTunes, Genius Mixes jest możliwość przeszukiwania biblioteki i wybrać utwory, które brzmią wspaniałym razem. Następnie tworzy listę odtwarzania bez ciebie robi żadnej pracy.

Tuner radiowy FM przekroczyła ten iPod nano 5. generacji w erę zapisu cyfrowego, pozwalając, aby wstrzymać na żywo radia RSS. To jest świetne! Podobnie jak DVR (Digital Video Recorder) zmieniły sposób w jaki oglądamy telewizję, iPod Nano jest przekształcenie sposób słuchania radia. Można wstrzymać czego słuchasz na okres do piętnastu minut. Potem wrócić i kontynuować słuchanie tego, czego słuchać lub do przodu, aby dogonić czasie rzeczywistym, podobnie jak zrobić z żywą T.V. przy użyciu rejestratora.

Funkcja Voice Over jest fenomenalny. Jeśli słuchasz utworu w tuner radiowy FM i są naprawdę cieszy go, ale nie pamiętam wykonawcy lub tytuł piosenki dla tej sprawy, voice over funkcji mówi, że informacje, jak jesteś słuchania.
Artykuł napisany przez: http://www.auto-szkola.com.pl/