Muzyka wczoraj i dzis

Muzyka wczoraj i dzis

Brak snu podczas jazdy Co powoduje, że

Czy wiesz, jak niebezpieczny brak snu w czasie jazdy jest? Raz, badanie zostało wykonane, gdy pijany kierowca prowadził samochód, i tak jak senny kierowca. Zgadnij, kto pojechał gorzej? Sen pozbawiony kierowcy!

Brak snu w czasie jazdy może również prowadzić do halucynacji. Pamiętam jeden raz jechałam z koncertu w środku nocy. Moim celem było około 174 mil od miejsca, gdzie byłem, począwszy od, więc nie było zbyt daleko, ale nie brakuje też. W każdym razie, my wystartowaliśmy około północy, a ja musiałem się konserwacja suwnic zatrzymać dwukrotnie spać. Ale za każdym razem, kiedy wróciłem na drodze znowu zacząłem kiwać się i halucynacje. Drugi, że myślałem o czymś innym niż prowadzenie pojazdu, chciałbym zacząć zasnąć. Jest to kolejny przypadek, kiedy pojechałem na godzinę na 2 rano. Kiedy wróciłem do domu, tylko pamiętał o 15 minut podróży. Dyskusja na temat snu w czasie jazdy!

Na szczęście mam wised od tego czasu, a ja nie jechać, kiedy jestem już zmęczony!

Muzyka wczoraj i dzis

Smutne jest to, wiele osób podczas jazdy pozbawieni snu w sposób regularny, a to dlatego, że mają problemy ze snem w nocy. Ich bezsenność może być spowodowana przez szereg czynników. Niektóre z nich to stres, ból, alkoholu lub używanie kofeiny, a nawet żywności jedzą.

Czy cierpisz na brak snu podczas jazdy na bieżąco? To nie dzieje się w nocy. Niektórzy ludzie cierpią na to w ciągu dnia, jak również.

Brak snu w czasie jazdy może być oznaką większego problemu bezsenności. Na szczęście istnieje wiele leczy bezsenność naturalne. Książka Zatrzymaj Bezsenność oferuje kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci dostać resztę trzeba. Kliknij ten link, aby to sprawdzić

Artykuł napisany przez: http://tech-line.pl/portfolio/naprawa-sterownikow/