Najlepsza plyta zespolu Foo Fighters

Najlepsza plyta zespolu Foo Fighters

kamerton

Kamerton wiadomo rezonować lub wibrować z określonym stałym skoku, a torby bawełniane gdy jest on ustawiony w wibracje wibruje emitując muzyczny ton, który jest wykonany uderzając nią o powierzchni lub podkładce i po prostu umożliwia wysoki ton wymierać. Skok generowane przez widełek zwykle zależy od długości, na której są ustawione dwa widelce. Jednym z jego głównych celów jest rozbić melodię jakiegokolwiek innego instrumentu muzycznego.

Instrument ten został wynaleziony w roku 1711 przez muzyka o nazwisku John Shore, który był brytyjskim muzykiem. Główną przyczyną stosowania do produkcji muzyka jego kształtu, które uważa się wytwarzać melodii czystej jak większość swojej energii drgań w postaci częstotliwości podstawowej. Niewielką część jego ton jest harmoniczne, gdy w drugim przypadku z wielu innych rezonatorów. Głównym powodem tego jest to, że częstotliwość pierwszego tonu 6 ¼ razy większa od częstotliwości podstawowej.

Najlepsza plyta zespolu Foo Fighters

Tak, to sprawia, że ??pierwszy wydźwięk częstotliwości wibracyjnej równej jednej oktawy tuż nad fundamentalnym tonem. Tak więc, gdy kamerton jest uderzony, tylko niewielka ilość energii jest tracona w jak podtekstami. Więc to sprawia nam dostroić innych instrumentów z tą formą czystego tonu.

Jednym z głównych powodów korzystania kamerton jest jego kształt, zwłaszcza gdy wibruje w trybie zasadzie jak uchwyt wibracjami prostu porusza się w górę iw dół. Trzeba pamiętać, że istnieje punkt bez drgań, która towarzyszy u podstawy każdego zęba. Ruch uchwytu jest dość małe, więc że można w rzeczywistości trzymał widelec za uchwyt w momencie, gdy jest on faktycznie tłumienia wibracyjnego bez żadnej z wibracjami. To po prostu pozwala uchwyt do transmisji wszystkich drgań do pozostałej części rezonatora.

Zasada ta pomaga w wzmacniający dźwięk widelca. Jeśli ktoś próbuje go bez widelca wtedy dźwięk jest bardzo słaby.
Artykuł napisany przez: kabiny z hydromasażem