Najlepsza plyta zespolu Led Zeppelin

Najlepsza plyta zespolu Led Zeppelin

Leki na dodatek ADHD – Jakie pytania należy zwrócić się do lekarza

Zanim zastanowimy się leki na ADD / ADHD, niech nam odpowiedzieć na pytanie o różnicę między ADD i ADHD. Wcześniejszy termin używany był ADD co oznacza zaburzenia koncentracji, ale dziś warunki ADD i ADHD są wykorzystywane do tego samego znaczenia. Jest różnica klinicznie mówiąc i to, że ADD dzieci nie cierpią na nadpobudliwość, ale głównym problemem jest brak uwagi. Ich objawy będą się wahać od skłonność do roztargnienia do nieuwagi i rzeczywistych problemów ze mówiąc skoncentrowany i na zadania.

Najlepsza plyta zespolu Led Zeppelin

Jeśli zdecydujesz się zejść na leki na ADD / ADHD drodze jest kilka pytań, aby zwrócić się do lekarza zanim to zrobisz. Zapytaj swojego lekarza, jaki rodzaj leczenia jest on wskazań. Powinieneś być w stanie stwierdzić, czy jest to lek pobudzający (Ritalin, Concerta) anty depresyjne (Welbutrin) lub lek nie stymulant (Strattera). Jeśli było zapytać mnie do listy leków na ADHD, powiedziałbym, główne z nich stosowane dzisiaj są Ritalin, Metadate, Riphenidate, Strattera, Vyvense, Adderall i Concerta.

Najlepsza plyta zespolu Led Zeppelin

Dowiedz się, co ten lek ma robić i jak to pomoże dziecku. Trzeba będzie poprosić go o skutkach ubocznych, takich jak utrata snu, rozstrój żołądka, utrata apetytu i zawroty głowy. Kiedy można lek należy podjąć, w porze posiłków, przed snem lub między posiłkami. Co sprawdza monitoring zdrowia trzeba zrobić? Kiedy należy zgłosić się do lekarza, jeśli objawy niepożądane stać się przyczyną alarmu i jakie są objawy? Wtedy trzeba będzie ocenić koszty i czy ubezpieczenie zdrowotne obejmuje umysł zmiany leków. To może cię kosztować nawet do $ 150 A miesiąc, jeżeli nie są objęte gwarancją.

Trzeba będzie zwrócić się do lekarza, jakie są masaż gdynia zagrożenia. Można również dowiedzieć się, jak dokładnie działają te leki. Lekarz nie może znać odpowiedź na to z wyjątkiem powiedzieć, że są one pobudzające do ośrodkowego układu nerwowego.
Artykuł napisany przez: