Najlepsza plyta zespolu Metallica

Najlepsza plyta zespolu Metallica

Konstytucja fekalia

Stołek lub fekalia wydziela ostry, kwaśny lub przenikania zapachu: Oznacza to, że żywność nie jest właściwie trawione. Fermentowanych i putrefied jedzenie i obecność dużych ilości "nieprzyjaznych" bakterii w kale powodować nienormalnego zapachu i lepką teksturę. Normalnego kału jest pokryta cienką wyściółki śluzowej, co zapobiega odbytu przed zanieczyszczeniem.

stolce są suche i twarde są oznaką zaparcia, a więc są lepkie stolce. Biegunka jest kolejną oznaką słabej wydajności układu pokarmowego i wątroby, w szczególności.

Najlepsza plyta zespolu Metallica

Pale lub gliny w kolorze kału: Jest jeszcze inny wskazanie słabych wyników wątroby (żółć daje stolcu swój naturalny kolor brązowy). Jeśli stolec pływa, duże ilości niestrawionych tłuszczów zawartych w nim, dzięki czemu jest lżejszy od wody.

Wniosek

Może być wiele więcej objawy wskazujące na obecność kamieni żółciowych w wątrobie i woreczku żółciowym niż wymienione powyżej. Ból w prawym ramieniu, łokieć tenisisty, barku, drętwienie nóg i rwa kulszowa, na przykład, może nie mieć żadnego oczywistego związku z kamieni żółciowych w wątrobie. Jednak kiedy kamienie żółciowe są usuwane, warunki te zazwyczaj ustępują.

Najlepsza plyta zespolu Metallica

Ciało to sieć informacji, a każda część wpływów i komunikuje się z każdym z drugiej strony. Pozornie nieznaczne znaki lub znaki na skórze, w oczach, a na palcu może być zapowiedzią poważnych problemów zdrowotnych. Kiedy je rozpoznać i przemyj wątroby i pęcherzyka żółciowego, w porozumieniu z zdrowszego schemat diety i stylu życia, można zauważyć, że oznaki dobrego samopoczucia i witalności zacząć ponownie. Aby zapobiec chorobie i dokonać trwały, zdrowiu praktyczną rzeczywistość w swoim życiu, ważne jest, aby zrozumieć, co tak naprawdę powoduje kamieni żółciowych w pierwszej kolejności.

[Jest to fragment z książki "The Amazing wątroby i pęcherzyka żółciowego Flush 'Andreas Moritz]

Andreas Moritz jest pisarzem i praktykiem w dziedzinie Medycyny Integracyjnej. Jest autorem 13 książek (http://www.ener-chi.com/book.htm) na różne tematy odnoszące się do holistycznego zdrowia, w tym The Amazing wątroby i pęcherzyka żółciowego Flush, ponadczasowe Sekrety Zdrowia i odmłodzenie i rak to nie choroba.

Jego najnowsza książka nosi tytuł "Kraj: szczepieniom zatrucia ludności, jeden strzał na raz". Moritz jest również twórcą Ener-Chi i Sztuki Sakralnej SANTA © mony. Dużo pracy jego życia została poświęcona zrozumienia i leczenia przyczyn choroby i pomagając ciała, umysłu, ducha i serca, by leczyć się naturalnie.

Artykuł napisany przez: zakład pogrzebowy warszawa żoliborz