Najlepsze plyty rockowe

Najlepsze plyty rockowe

Oni oddzielić notatki (tonów) na gitarze.

Po umieszczeniu palca (od lewej strony) między dwa progi i przytrzymaj ciąg jesteś wtedy przygotowany do strum lub odebrać ciąg prawą ręką. Struny nie mają być odtwarzane tylko otwarte. Po przytrzymaniu ciąg w danym progu tego, co rzeczywiście robi robi łańcuch krótszy, dzięki czemu skok wyższe i zmiana notatkę (lub dźwięk).

Są to zazwyczaj około 20 progi na standardowej gitary. Nie robi wielką różnicę, jeśli masz 20, 22, lub 24 progów na gitarze. To po prostu oznacza, że ??można grać kilka odnotowuje wyższe na gitarze z większą ilością progów i te notatki są tak wysokie rozbił są one dość denerwujące słuchać tak! Będziesz pobyt w dolnym zakresie gitary przez większość czasu.

W muzyka, nuty (tony, smoła, niezależnie od ich nazwać) są zmieniane przez boisko. Wszyscy wiemy, że murawa oznacza częstotliwość dźwięku; tak, coś wysokim tonie byłoby niczym operowy śpiew pani, która rozkłada się kieliszek wina z bardzo wysokiej noty. Niski Boisko jest podobna do instrumentu basowego lub człowieka z bardzo głębokim głosem. "Głębokie" jest taka sama jak "Low", gdy mówimy o boisku. Na gwizdek slajdów cios w nim i przesuń suwak w górę iw dół, aby zmienić wysokość. Im bliżej przynieść slajd wam wyższy skok dostaje i vice versa.

Na gitarze jednak nie jest w górę iw dół. Jest lewej do prawej. Kiedy grasz łańcuch otwarty, który jest najniższy (najgłębszy) dźwięk usłyszysz wytwarzane z tego łańcucha. Jak najszybciej położyć palec na pierwszym progu, a następnie uderzyć ten sam ciąg kolejny skok będzie nieco wyższa. Im bardziej przesuwa się w prawo im wyższy skok dostanie, ponieważ ciąg jest coraz krótszy.

Zwykle są kropki na podstrunnicy swojej gitarze, aby działać jako przewodnik podczas poruszania się i przytrzymanie różne progi. Normalnie są one na 3, 5, 7, 9 i 12 progami.

WSKAZÓWKA: Nie chcesz położyć palec na metalu denerwować się ... ale po prostu nieco na prawo od niego daje najlepszą jakość dźwięku.

W następnym artykule będziemy zacząć odtwarzanie utworów za pomocą metody Guitar Tab. Jeśli jesteś w pośpiechu, aby dowiedzieć się więcej, należy zaznaczyć pole zasobów na resztę lekcji na Guitar Tab, co jest najlepszym sposobem, aby nauczyć się grać na gitarze.

Artykuł napisany przez: creative Agency Bydgoszcz