Najlepsze plyty z gatunku grunge

Najlepsze plyty z gatunku grunge

Oczy

Skincolor pod oczami żółtawy: oznacza to, że wątroby i pęcherzyka żółciowego są nadreaktywnego. Ciemna, nawet kolor czarny w tych samych wyników strefy, gdy nerki, pęcherz moczowy i narządy rozrodcze są przeciążony z powodu długotrwałej choroby układu pokarmowego. Szarawy, blady kolor występuje, gdy nerki i czasami płuca źle funkcjonują z powodu niewłaściwego lymphdrainage z tych organów. Ponadto, system hormonalny może być ograniczona.

Najlepsze plyty z gatunku grunge

torby poniżej dolnej powieki zawierającym wodę: są utworzone w wyniku przeciążenia w przewodzie i narządów wydalania, co skutkuje niewystarczającą drenażu limfatycznego z obszaru głowicy. Jeśli te worki pod oczami są przewlekłe i zawiera tłuszcz, to wskazuje w kierunku obecności torbieli zapalnych, oraz, ewentualnie, guzy jajnika, pęcherza moczowego, jajowodów, macicy i prostaty.

Biała chmura zakrywa źrenicę oka: Chmura składa się głównie z śluzu i zdegenerowanych cząsteczek białkowych. To wskazuje, że rozwój zaćmy spowodowany wieloletnią słabą wątroby i przewodu pokarmowego wydajności.

Najlepsze plyty z gatunku grunge

Stała zaczerwienienie białka oka: Warunek ten jest spowodowany przez występ kapilar, zaburzenia w funkcji krążenia i oddychania wskaźnikowych. Białe lub żółte plamy śluz w Białej pokazu oka, że ??ciało jest gromadzenie nieprawidłowych ilości substancji tłuszczowych, ponieważ wątroba i woreczek żółciowy nie zgromadził duże ilości kamieni żółciowych. Gdy to nastąpi, ciało ma tendencję do rozwoju torbieli i guzów łagodnych i złośliwych.

Gruba biała linia obejmuje części obwodu tęczówki, szczególnie dolne części: Oznacza to gromadzenie dużych ilości cholesterolu w układzie krążenia krwi. Układ limfatyczny ma również poważne zatory i zatrzymywanie tłuszczu. (Uwaga: Jeśli chcesz, aby zrozumieć związek z oczu i tęczówki z różnymi częściami ciała, polecam, aby studiować nauki iridology lub interpretację oczu).

Artykuł napisany przez: nocleg szczawnik