10 utworow muzycznych wszechczasow

10 utworow muzycznych wszechczasow

8 rzeczy, które musisz wiedzieć, aby być lepszym Guitar Player

1. Trzeba być bardzo ostrożnym, aby zaglądajcie się we właściwy sposób. Jeśli jesteś rozstrojony, będzie łatwo identyfikowane przez innych. Elektronicznego tunera jest teraz łatwo dostępne za niewielkie pieniądze, które mogą pomóc nadrobić melodie.

Potrzebne są 2. Nowe struny gitary, gdy nie przebywa w zgodzie lub gdy grasz aż do szyi.strony internetowe włocławek Jeśli gitara jest rozstrojony z nowych ciągów uzyskać intonacja regulować.

10 utworow muzycznych wszechczasow

3. Daj tyle samo uwagi co można, czego nie powinien, jak to, co masz robić. Otwory, które mają być pozostawione pozwoli Ci grać lepiej.

4. Zawsze uważać, aby nie ponad grać nuty. Publiczność zawsze będzie słychać dźwięk, który został NIT wymaganych do odtworzenia. To niepotrzebne dźwięki zostaną zatrzymane przed dalszym wzrostem.

5. Nigdy nie bierz alkoholu, gdy grasz na gitarze. Wpływ alkoholu sprawi, że brzmi źle i głupków. Niektórzy http://www.plandeki.eu/ mogą pomyśleć, że mogą one działać lepiej pod wpływem alkoholu, ale nikt kiedykolwiek udało się grać na gitarze mocy alkoholu.

10 utworow muzycznych wszechczasow

6. Plan i badań, co masz zamiar grać. Zrozumieć kontekst do odegrania jednak pasuje do melodii. Należy zidentyfikować akordu granego i klucz do użycia. Rola pasa dla danego klucza również należy rozumieć.

7. Graj na gitarze w swoim zdolności. Ludzie mają różne style i talenty. Długość palców i elastyczność mogą się różnić. Jeśli próbujesz grać jak ktoś, kto bawi się lepiej niż ty; robisz najgorszą rzeczą w życiu.

8. Pozostawić piosenka panować nad grą. Niektórzy uważają, że gitarzyści są niezbędne i spróbować ponad zrobić. Brzmienie gitary będzie przewidywany wpływ na show.

Artykuł napisany przez: