Dlaczego MTV przestalo byc stacja z muzyka?

Dlaczego MTV przestalo byc stacja z muzyka? Wczesne utwory zostały napisane w tabulatury i wykorzystywane do akompaniamentu, a także utworów instrumentalnych. Gitara klasyczna wpadł w krótkim okresie zapomnienia w 18 wieku ze względu na rosnącą popularność fortepianu, ale to nie na długo! Wirtuozi takie jak Dionisio Aquado Mauro Guiliani i Fernando Sor zaczęły pojawiać się na scenie, trzymając muzykę żyje poprzez wykazanie ich twórczy geniusz i umiejętności technicznych. Do czasu, gdy 19 wieku przybył, Fransisco Terrega uczył w szkole studentów i wykonując dzieła wielkich kompozytorów muzyki klasycznej. Następny w kolejce był Andres Segovia 20. wieku, który prawie pojedynkę przywrócona na gitarze klasycznej jako ważnego instrumentu hali koncertowej. On również udał się mistrz-nauczyciel jednej z najpopularniejszych obecnie klasycznego guitarists- Christopher Parkening.

Dlaczego MTV przestalo byc stacja z muzyka?

Wiele style od rozwinięte, bezpośrednio lub pośrednio, w wyniku tych, którzy starali się zachować nasze dziedzictwo klasycznej gitary. Techniki stosowane przez blues, folk, flamenco, rocka, a więcej może znaleźć swoje korzenie tutaj. Tabulatura, wagi, glissando (slajdy), tremolo, itd. Nie są nowe, zostały one wykorzystane przez setki lat! Teraz to do nas należy zachować tę muzykę żyje w naszych sercach iw naszych palcach, tak że my możemy podzielić się z pokolenia na pokolenie.

Dlaczego MTV przestalo byc stacja z muzyka?

Darmowych uprawnień Reprint - Możesz opublikować ten artykuł w e-zina lub na https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/wzory-pikowania/swojej stronie internetowej tak długo, jak są następujące

Artykuł napisany przez: