Muzyka jazzowa

Muzyka jazzowa

iWorship Narodzenie - Piękny Dom dźwięku

iWorship Boże Narodzenie jest zbiorem wspaniałych kolęd można korzystać w okresie wakacyjnym. Było kilka CDS opublikowane w ciągu ostatnich 10 lat, a były to większość popularnych kolęd śpiewanych w kościołach na całym świecie. iWorship świąteczne płyty są idealne do gry w tle, podczas gdy twoja rodzina jest otwarcie prezenty świąteczne, a także mają split CD DVD wersja, że ??pochodzi z 3 plików MPEG długości utworu, dzięki czemu można korzystać z utworów akompaniamentu do zastosowania w nabożeństwach specjalnego muzyki.

Oto niektóre z piosenek zawartych w iWorship świątecznych płyt.

święta noc

Jest to bardzo popularne piosenki świąteczne napisane przez Adolphe Adam w 1847 Piosenka opisuje narodziny Jezusa i odkupienia ludzkości. Większość ludzi nie wie, że ta piosenka była 2nd piosenka kiedykolwiek grał na drodze stacji radiowej z powrotem w 1906 Various Artists odnotowały renderingów O Holy Night, i nadal jest jednym z najpopularniejszych świątecznych piosenek wszech czasów. Ta piosenka jest w zestawie DVD split CD, gdzie może być wykorzystany do celów działania.

Muzyka jazzowa

Radość dla świata

Issac Watts napisał tę świąteczną piosenkę opartą off 98. rozdziale Księgi Psalmów. Została napisana w 1719 roku, a Watts świętował powrót Chrystusa na końcu czasów. To nie był pierwotnie pieśń Bożego Narodzenia, ale w miarę upływu czasu, utwór stał się jednym z najbardziej znanych chrześcijańskich pieśni. Jest to najbardziej opublikowane Narodzenie hymn w Stanach Zjednoczonych.

Cicha noc

Ta piosenka została napisana w Austrii na początku 1800 roku przez księdza Josepha Mohra, a melodia został napisany przez Franz Xaver Gruber. Istnieją setki artystów, którzy zarejestrowanych różne wersje piosenki i iWorship obejmuje utwór na split CD DVD wersja też. Niektóre z innych popularnych artystów, którzy nagranych tej piosenki to Mariah Carey, Bing Crosby i Enya.

Muzyka jazzowa

Anioły, które słyszeliśmy na wysokości

Ta piosenka jest również jednym z najbardziej popularnych kolęd śpiewanych do dziś. Najbardziej popularna wersja została przetłumaczona w 1862 przez James Chadwick. Piosenka opisuje narodziny Jezusa jako wspólne w Księdze Łukasza. Łukasz mówi o wielu pasterzy i aniołów z okazji narodzin dziecka Jezusa.

Seria iWorship Boże Narodzenie jest jednym z najbardziej popularnych płyt świątecznych we wspólnocie chrześcijańskiej muzyki dzisiaj. Osiem świąteczne utwory znalazły się w ułamku tory CD DVD set, gdzie istnieją wersje demo i towarzyszenie śledzi można użyć w koncercie na nabożeństwa.

Sprawdź muzykę iWorship świąteczny już dziś!

Można patrzeć na innych nośnikach kultu w kościołach tutaj!

Artykuł napisany przez: